fbpx

PAVASARIO NUOTYKIS PRASIDEDA UŽ

dien.

:

val.

:

min.

:

sek.

2019 m. balandžio 5 - 7 d.

 

Auksinė giria

 

APIE PAVASARIO SAVAITGALĮ

Tiems, kurie su džiaugsmu prisimena vasarą ir sako NORIU DAR!  Tiems, kurie nori atnaujinti vasaros įspūdžius ir įkvėpimą! Tiems, kurie pasiilgo senų draugų ir dega noru sutikti naujus! Ir tiems, kurie po ilgo stebėjimo KAS TIE MASTERS OF CALM yra pasiruošę pagaliau juos patirti!

Balandžio 5-7 įvyks Masters of Calm savaitgalis skirtas pasitikti PAVASARĮ su naujomis jėgomis ir įkvėpimu.  Prisiminti džiaugsmą, kuris kyla iš vidaus be jokios priežasties, jaučiant lengvumą gyventi, daryti, kurti, mylėti.

Kaip susikurti vidinę ramybę?
Kaip suprasti ką mūsų emocijos nori mums pasakyti?
Kaip atsipalaiduoti kasdienoje?
Kaip svajoti drąsiai ir plačiai?
Kaip pažadinti kūną? Pradėti medituoti?

Pavasario savaitgalis su Masters of Calm yra kokybiškas laisvalaikis, kuris atplėš nuo darbų ir padės skirti laiko prisimenant svarbiausius dalykus, kuriuos kartais pamirštam užsisukę kasdienoje. Įkvėpti tyro oro, pažiūrėti kitam į akis, paklausti savęs – o kaip aš jaučiuosi? ko noriu ir apie ką svajoju? ir pagauti save akimirkoj, kai esi tiek atsipalaidavęs, kad nieko negalvoji. Žaisminga savęs pažinimo ir atradimo kelionė.

Mano istorija ir Masters of Calm prasidėjo labai paprastai.
Domėjausi koučingu, joga, dvasinėmis praktikomis ir pastebėjau, kad pasirinkimas toks didelis, jog nebesuprantu, kur yra tikra, o kur – šarlatanai. Ieškojau renginio, kuriame vienu metu vyktų skirtingos praktikos ir patyrimai, kuriuos galiu išbandyti. Nieko neradau, tad teko tokį renginį susikurti pačiam. Kviečiau skirtingus mokytojus, kurie turi daug patirties ir suvokia, kur veda žmones. Kadangi tai buvo nauja niša, maniau, kad daug visko išmoksiu pats ir dar užsidirbsiu milijoną.
O, Šventas Naivume.
Į paskaitas ir užsiėmimus per pirmuosius Masterius nenuėjau ir net nepamenu, kad per tą savaitę būtų tekę bent kiek pamiegoti. Prikaupiau skolų, nes renginys atnešė ne tik didelį moralinį pasitenkinimą, bet dar didesnį nuostolį. Žodžiu, “biznis” nesigavo.
Daug dalykų išmokau per tuos metus. Supratau, kas yra žmogiškasis ryšys ir draugystė, kas yra tarnystė, kas yra kokybiški mokymai, kas yra gamta ir paprastumas. Ir visa tai tęsiasi ir tęsiasi. Praeitais metais išsipildė viena mano gyvenimo svajonių – festivalyje vienu metu pietavo daugiau nei 1000 žmonių.

Atvažiuok, jei dar nebuvai. Tik ispėju, bus ypač sunku išvažiuoti 🙂

Mindaugas

Festivalio organizatorius

NE(PATOGŪS) SUSITIKIMAI SU PAČIU SAVIMI. MASTERS OF CALM METODAI

 

Masters of Calm komanda pasidalins savo slapčiausiais metodais, kurie padeda sukurti stiprią, darnią ir artimą savanorių komandą. Naudodami įvairius žaidimus mokysimės ieškoti savyje unikalumo ir pristatyti save pasauliui. Išdrįsime daryti klaidas ir, susimovus, gebėti garsiai tai pripažinti.

Visi šie metodai yra kelias į kokybiškus santykius su šeima, mylimaisiais, draugais, bendradarbiais, nepažįstamais žmonėmis. Smagūs, žaismingi, drąsūs, nenuspėjami, linksmi ir nepatogūs patyrimai, kuriuose kartu ieškosime atsakymų į klausimus apie save, bendravimą ir komunikaciją.

NAKTINIS SVAJONIŲ ŽYGIS SU WHATANSU KOMANDA


Ištrūkimas į gamtą leidžia prisiminti tylą ir padovanoja aiškumą mintyse bei sprendimuose. Patirtinis žygis yra nuostabus būdas įkristi į gamtos glėbį ir gauti visą naudą, kurią ji gali pasiūlyti. 
Whatansu žygis yra neįkainojama patirtis, kupina lipimo iš komforto, ramybės prote ir savo baimių įveikimo. Mes leisimės į savęs patyrimą laukinėje ir tikroje gamtoje.

Žygis yra skirtas ne ištvermei ar išgyvenimui, o gilesniam santykiui su savimi, gamta ir aplinkiniais.
Svarbiausi suvokimai įvyksta ne tada, kai mums lengva, o tada kai yra nepatogu.

ŽINAU KO NORIU, DARAU KĄ NORIU, GAUNU KĄ NORIU

Lydimi Ryčio Lukoševičiaus, visą šeštadienį skirsime savo svajonėms ir norams. Kiekvienas turime kūrybiškų pasiteisinimų, kodėl neįgyvendiname savo svajonių. O kas jei šįkart paleistume tuos pasiteisinimus? Atsikratytume taisyklių ir apribojimų, kuriuos patys sau ir susikuriame?

Visos dienos seminaras skirtas išmokti įgyvendinti savo svajones su lengvumu ir energija. Ar jums pažįstamas jausmas, kai lyg ir žinote ko norite, bet nepradedate? Arba pradedate, bet vis neužbaigiate? Rytis pakvies išmėginti praktinius metodus, kuriuos pritaikę norus paversite realiais veiksmais. 

MANTRŲ VAKARAS SU VYTAUTE PUPŠYTE

Šeštadienio vakarą praleisime jaukiame muzikiniame susitikime, kurio metu kartu su Vytaute Pupšyte pasinersime į harmonizuojantį mantrų skambesį.

Ši vedinių tradicijų technika yra skirta suvaldyti protą ir atverti širdį per garsą. Konkretūs garsų junginiai, žodžiai, skiemenys, vadinami mantromis, veikia pasąmonę, emocijas, padeda giliai atsipalaiduoti ir nurimti. 

Mantra sanskrito kalba reiškia proto, minčių suvaldymas,  išlaisvinimas. Pačios mantros kilmė – sakrali ir labai tyra. Skirtinga mantra skirtingai veikia žmogaus protą, kūną ir sąmonę.

ŽMOGIŠKŲJŲ KOMPIUTERIŲ PERINSTALIAVIMO DIRBTUVĖS

Žmogus šioje žemėje yra viena sudėtingiausių sistemų, kurios galimybės atrodo beribės. Išmokome skraidyti kaip paukščiai, nardyti kaip žuvys, ropštis į kalnus kaip kalnų ožkos ir kasdien apdoroti 34 Gb informacijos. Ir tai yra vos keli procentai mūsų galimybių! Mes neturime tikslios instrukcijos, kaip veikia žmogus, bet kiekvienas turime savo susikurtas programas, kurios yra ribotos. Net mažiausi virusai – nepasitikėjimas, savęs nuvertinimas ar pervertinimas, baimė padaryti kažką ne taip, kritika sukuria daug iliuzijų apie tai ką galime padaryti ir kas ne mūsų nosiai.

Improvizacijos mokymuose su Dainiumi Polivonu sukursime atnaujinimus savo vidinėms programoms, kurie padės išnaudoti kiek įmanoma daugiau vidinio potencialo. Ir svarbiausia – pakelsime bedravimo kokybę į kitą lygį. 

VEGETARINĖ PUOTA IR GRILIAUS FIESTA

Maistas Masters of Calm festivalyje užima labai svarbią dalį – tai yra šventė akims ir skrandžiui. Mūsų šefas Dovydas sugeba per maistą pasiekti kiekvieno širdį. Palaima nuspalvintas veidas, šypsenos, garsai mmm ir voow kaip skanu yra tai, ką patiria žmonės, kai kąsnis pasiekia gomurį.

Pavasario festivalio metu tikimės daug saulės, tad šeštadienio pietums esame suplanavę grilio fiestą! Maistas gamintas ant ugnies įgauna ypatingai nuostabų skonį, o valgymas gamtoje suartina.

Sekmadienio blynai su įvairiausiais padažais, vegetarinė paelija, trintos sriubos, gardžiausios salotos, indiškas curry – laukia tikra šventė!

PILATES MANKŠTA MOTERIMS

Šokėja, Pilates mokytoja ir kineziterapeutė Kripa Thakurani ryto mankštos metu pakvies skirti dėmesį savo kūnui ir pamokys kaip tinkamai juo pasirūpinti, norint išlaikyti jį sveiką. Mankštos metu bus akcentuojamas ne pratimų kiekis ir greitis, o kuriamas santykis su savo kūnu. Stiprinsime ir pratempsime kiekvieną raumenį.

Per judesį leidžiame išeiti susikaupusiai įtampai, stresui ir emocijoms. Užsiėmimų metu groja rami, atpalaiduojanti muzika, o mankštą baigsime meditatyviais kvėpavimo pratimais, kurie leidžia dar labiau pajusti ryšį su savimi, prisipildyti deguonies ir pozityvios energijos dienai. Taip pat mankštų metu taikoma aromaterapija, kuri gydo ir padeda atsipalaiduoti dar labiau.

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

MARMA MASAŽAS

 

Sigita Juzumaitė yra Marmos masažo specialistė, sveikos gyvensenos lektorė. Festivalio metu galėsite apsilankyti individualioje Marmos masažo sesijoje.
Marmos – sudėtinė ajurvedos sistemos dalis, didelį vaidmenį vaidinanti gydymo, profilaktikos, reabilitacinės, dvasinių praktikų sferoje. Marmos susijusios su gyvybiškais svarbiais organais – širdimi, šlapimo pūsle, kaulais, audiniais bei energetiniais kanalais. Stimuliuojant Marmos taškus valosi energetiniai kanalai, žmogus atsipalaiduoja. Masažas pabudina tai, kas labai giliai miegojo. Žmogų užplūsta vaizdiniai, vieni žmonės pravirksta, kiti – juokiasi, trečius apima begalinis noras veikti arba, atvirkščiai, miegoti.

MEDITACINĖ-PAŽINTINĖ PIRTIS SU GIEDRIUMI BUČU

Pirtis tai sakrali vieta, kurioje susirenkame nuprausti savo kūną ir sielą, pabūti ramybėje, pakeliauti  savo mintimis. Meditacinė pirtis atpailaiduoja, suteikia naujų jėgų ir išvalo protą, tai lyg gimimas iš naujo, „nusinulinimas“ ar įsižeminimas. Pirtis unikali vieta kurioje susitinka visos penkios stichijos, tokios vietos Visatoje daugiau nėra.

Į pirties kelionę vykstame grupėmis po 12 žmonių.  Procedūrų trukmė ~ 2 val. Kelionėje darysime pertraukas – tarp procedūrų bendrausime priepirtyje, gersime pirties arbatą. Su savimi turėkite rankšluostį, šlepetes, pirties kepurę, apsiaustą ar chalatą.
Norintys galės pasimėgauti individualiomis pirties procedūromis: vanojimu, raminančiu kūno masažu su maltais kaštonais, karštų vantų masažu, shiatsu galvos masažu ar r vibroakustiniu vytelių masažu.

 

KAS ĮSKAIČIUOTA Į MANO BILIETĄ?

 

*2 NAKVYNĖS šiltuose nameliuose  su visais patogumais

* VEGETARIŠKAS/VEGANIŠKAS MAITINIMAS (2 pusryčiai, 2 pietūs ir 2 vakarienės)

* RYTINĖS MANKŠTOS  IR MEDITACIJOS (pasirinktinai joga arba aukšto intensyvumo treniruotė su maudynėmis ežere)

*ŠEŠTADIENIO PATYRIMINIS SEMINARAS SU RYČIU LUKOŠEVIČIUMI APIE EMOCIJAS IR JŲ PALEIDIMĄ

*PATIRTINĖ PRAKTINĖ SAVĘS  IR KITO PAŽINIMO SESIJA SU MASTERS OF CALM KOMANDA

* PATYRIMINIS SVAJONIŲ ŽYGIS naktį

* MANTRŲ VAKARAS SU VYTAUTE PUPŠYTE

* POILSIS PUŠYNE, toliau nuo miesto labiau į gamtą

BILIETAI

ATVAŽIUOSI VIENAS AR SU DRAUGAIS?

Šįkart gyvensime nebe palapinėse, o patogiuose keturviečiuose ir šešiaviečiuose nameliuose su visais patogumais. Jei turite pageidavimų su kuo norite gyventi namelyje –  rašykite info@mastersofcalm.lt  arba skambinkite  +37069143500.

Jei norite vakarinės pirties procedūros su Giedriumi Buču as masažo sesijos su Sigita Juzumaite, galėsite registruotis vietoje. Šių malonumų kaina nėra įskaičiuota į bilieto kainą.

SVARBI INFORMACIJA

GAMTA

Pavasario savaitgalis vyks sąmoningo laisvalaikio erdvėje Auksinė giria, įsikūrusioje Asvejos regioniniame.
Ar prisimenat kaip kvepia miškas? Čia jį galima užuosti vos nubudus ir išėjus į lauką.  Čia išgirsi raminantį pušų ošimą, į mišką grįžtančius paukščius, pajausi vėją kedenantį plaukus ir saulę bučiuojančią skruostus.
Ežero skaidrumas ir tykuma aplink net nesistengiant įjungs meditacijos rėžimą.

GYVENIMO SĄLYGOS

Savaitgalį patogiai gyvensime 4 ir 6 vietų šildomuose mediniuose nameliuose su visais patogumais.  Vaizdas tiesiog burte buria, nes pro visus langus matosi pušys. Pagrindinės veiklos vyks didžiulėje, erdvioje, šiltoje  ir šviesioje salėje. Daugiau apie apgyvendinimą galite sužinoti Auksinės girios puslapyje.
Jei pageidaujate gyventi viename namelyje su savo draugais – parašykite laišką info@mastersofcalm.lt

MAISTAS

Maistui mes skiriame ypatingą dėmesį. Žinote posakį esi tai, ką valgai? Mes tuo labai tikime, todėl mūsų šefai į maistą sudeda pačias gražiausias emocijas: virtuvėje visada palaikoma emocinė švara ir džiugi nuotaika.
Savaitgalio metu visus maitinsime skalsiai, tris kartus per dieną. Karštas, sotus, spalvotas ir labai skanus maistas. Mūsų virtuvė yra vegetariška, tačiau visada pasirūpiname ir veganais.

RUDENS SAVAITGALIO AKIMIRKOS

KAIP ATVYKTI Į FESTIVALĮ?

Nuoroda ir maršruto aprašymas čia

Filmukas, atvesiantis į Auksinę girią yra čia

Dėmesio – pravažiavus Dubingių miestelį, važiuokite 2812 keliu, pravažiavus beveik 4 km, po dešine matysite nuorodą-plakatą “Oro Dubingiai”. Ten nesukite! Toliau važiuokite tiesiai 2812 keliu ir maždaug už 700 m pasukite į dešinėje esantį pušų miško keliuką. Prieš šį posūkį bus informacinis poilsiavietės ženklas. Rinkitės jį! Jis atves Jus į festivalį!

Važiuoji į festivalį ir turi vietos automobilyje? Vyksti, tačiau ieškai, kas pavežėtų? Susiraskime vieni kitus!
FB grupė “Masters of Calm 2018 VAŽIUOJU VEŽU” — >>> PRISIJUNK

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip galiu prisidėti prie festivalio vystymo?
Prisidėti prie festivalio Masters of Calm vystymo, idėjų įgyvendinimo bei plėtros galite ir Jūs. Savo paramą festivaliui galite skirti pervesdami norimą sumą į paramos gavėjo sąskaitą.

Paramos gavėjas: VšĮ Bundam
Įmonės kodas: 193194949
Sąskaitos Nr.: LT357044060007737449, AB “SEB Bankas”
Mokėjimo paskirtis: Parama festivaliui Masters of Calm

Ką turėčiau pasiimti su savimi?
• Kilimėlį rytinei mankštai ir gongų nakčiai;
• Pagalvėlę ir pledą. Jų reikės gongų nakčiai, kad įsitaisytumėte jaukiai ir patogiai;
• Gertuvę ar buteliuką vandeniui;
• Šiltos kojinės arba šlepetės. Salėje kuriame namų jausmą ir vaikštome be batų;
• Patogius drabužius buvimui viduje;
• Sportinę aprangą mankštoms. (Joga vyks viduje, intensyvi treniruotė – lauke. Pagal tai pasirinkite tinkamą aprangą)
• Rankšluostį pirčiai (jei planuojate į ją eiti);
• Higienos priemones;
• 70-ųjų stiliaus kostiumą Happy go Lucky šokiams;
• Užrašų knygelę ir rašiklį;
• Patogius rūbus sekmadienio žygiui arba kvėpavimo sesijai (kvėpavimo sesijai tinka laisvesni laisvalaikio rūbai).

O svarbiausia: atvirumą pokyčiams, žinioms, bendravimui ir nuoširdumui.

Kaip galiu registruotis į pirtį?
Užsiregistruoti galite iš anksto parašydami mums laišką info@mastersofcalm.lt arba atvykus į renginį.
Ar galiu bilietą grąžinti?
Jei renginys vyksta nustatytu laiku ir vietoje, bilietai negrąžinami. Kviečiame rasti draugą ar nepažįstamą atradėją, kuris mielai bilietą iš Jūsų perpirks! Asmeninė arba Masters of Calm Facebook paskyra padeda greitai perleisti bilietą kitam atostogautojui.
Kas įeina į bilieto kainą?
*2 NAKVYNĖS šiltuose nameliuose  su visais patogumais
* VEGETARIŠKAS/VEGANIŠKAS MAITINIMAS (2 pusryčiai, 2 pietūs ir 2 vakarienės)
* RYTINĖS MANKŠTOS (pasirinktinai joga arba aukšto intensyvumo treniruotė su maudynėmis ežere)
* 4 PATYRIMINIAI SEMINARAI su Vasanta Das, Mindaugu Vidugiriu ir Viktorija Minčinskaja
* GONGŲ NAKTIS (8 valandų naktinė gongų sesija)
* GRILIO FIESTA LAUKE
* MUZIKINIS VAKARAS prie laužo su balietiška kakava
* PATYRIMINIS ŽYGIS arba KVĖPAVIMO SESIJA
*POILSIS PUŠYNE, toliau nuo miesto labiau į gamtą
Koks bus maitinimas?
Karštas, sveikas, įvairus. Visada galite pasirinkti vegetarišką arba veganišką versiją. Valgysime visi kartu, todėl maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku tris kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė.
Ar galiu atsivežti augintinį?
Bendru sutarimu dėl švaros, tvarkos, saugumo, augintinių ir kaimynų gerovės, prašome palikti savo keturkojus draugus prižiūrėti tiems, kuriais pasitikite ir nesivežti augintinio į festivalį.
Apgyvendinimas festivalyje
Savaitgalio dalyviai bus apgyvendinti 4viečiuose ir 6viečiuose nameliuose, o taip pat didžiojo namo kambariuose. Merginos ir vaikinai atskirai. Jeigu atkeliavote su draugais ir norite gyventi kartu – parašykite dovile@mastersofcalm.lt ir jis skirs jums namelį ar kambarį. Visos nakvynės vietos yra šildomos ir su visais patogumais. Tad po intensyvios programos galėsite patogiai išsimiegoti ir išsiilsėti!
Kaip galėčiau savanoriauti festivalyje arba prisidėti prie festivalio?
Nori savanoriauti, žinai kuo ir kaip nori prisidėti prie Masters of Calm festivalio kūrimo?   Rašyk laišką viktorija@mastersofcalm.lt
Esu žurnalistas/ė ir noriu fotografuoti, filmuoti, rašyti straipsnį apie jūsų festivalį. Kur turėčiau kreiptis?
Visi alkstantys įamžinti festivalio akimirkas ir istorijas rašykite viktorija@mastersofcalm.lt
Ar bus geriamo vandens?
Taip, tikrai bus:) pasiimkite su savimi gertuvę!

TURI DAUGIAU KLAUSIMŲ?

BENDRA INFORMACIJA

+370 69143500 info@mastersofcalm.lt

PARAMA, PLĖTRA, BENDRADARBIAVIMAS

+370 650 71 394 mindaugas@mastersofcalm.lt

FESTIVALIO KOMANDA IR SAVANORIAI

+370 604 32 131 viktorija@mastersofcalm.lt